Європейські фахівці проінспектують українські тваринницькі підприємства наприкінці вересня

П'ятниця, 25 липня 2014, 17:32

Інспекційна місія фахівців гендиректорату європейської комісії САНКО відвідає Україну, щоб перевірити українські тваринницькі підприємства з 28 вересня по 2 жовтня.

"З боку єврокомісарів вже затверджено дати: 28 вересня - 2 жовтня", - повідомив міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка на брифінгу в Києві у п'ятницю.

Він зазначив, що візит місії став можливий завдяки затвердженню закону про безпеку продуктів харчування.

Міністр додав, що розраховує на підтримку парламентом на початку серпня у другому читанні законопроектів щодо кормів і продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною.

За даними Європейської правди, ця ревізія стосуватиметься лише молочних підприємств, хоча раніше в Мінагрополітики стверджували, що перевірка зачепить також тваринницькі господарства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.