НАТО: гуманітарний вантаж, не погоджений з Києвом - посягання на суверенітет

Середа, 13 серпня 2014, 16:16

Головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Філ Брідлав заявляє, що міжнародна гуманітарна допомога Україні повинна здійснюватись Червоним Хрестом за погодженням з Києвом. Інший сценарій головнокомандувач НАТО розцінює як посягання на суверенітет України.

Про це Філ Брідлав написав на своїй сторінці у Facebook.

"Будь-яка гуманітарна місія для України має бути погоджена з Києвом та повинна проходити під повним контролем міжнародних організацій, таких, як Червоний Хрест. Все інше, що відбуватиметься поза цими рамками, вважатиметься атакою на суверенітет України", - заявив головнокомандувач.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?