В Австрії померла жінка - можливо, від вірусу Ебола

Понеділок, 18 серпня 2014, 14:41

В Австрії померла жінка, яка, можливо, була заражена вірусом Ебола. Її знайшли мертвою в будинку в Тіролі після того, як вона повернулася з Нігерії, повідомляє Rai News.

Однак місцева австрійська санітарно-епідеміологічна служба не впевнена, що жінка померла саме від Еболи. Видання пише, що "48-річна британка 12 серпня повернулася з подорожі до Африки, і ризик захворювання вірусом мінімальний".

В цей же час представники міжнародної організації "Лікарі без кордонів" повідомляють, що прах жінки взято на дослідження і найближчим часом будуть результати.

Одночасно президент організації Джоан Лю повідомила, що вірус Ебола дуже швидко поширюється. "Ситуація дуже критична і розвивається швидко всупереч стриманим прогнозам", - заявила президент "Лікарів без кордонів".

Лю також повідомила, що наразі епіцентром епідемії є Гвінея, і з моменту спалаху вірусу Ебола померло 1145 людей.

Раніше ЄвроПравда повідомляла, що першим європейцем, який помер від лихоманки Ебола, був іспанський священик-місіонер з Африки Мігель Пахарес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.