Продан і заступник міністра енергетики США обговорили питання енергобезпеки

Вівторок, 19 серпня 2014, 10:59

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан і заступник міністра енергетики США Вільям Брайан провели зустріч, на якій обговорили питання енергетичної безпеки, повідомила прес-служба Міненерго.

"Увагу було приділено роботі вугільних підприємств в нинішніх умовах при пошкодженні інфраструктури Донбасу, можливість продовження переговорів у тристоронньому форматі з РФ про постачання природного газу в Україну", - зазначено в повідомленні.

За даними Міненерго, американська сторона готова поділитися наявним досвідом роботи в кризових умовах і направить своїх фахівців для роботи в Антикризовому енергетичному штабі, чинним під головуванням віце-прем'єра України Володимира Гройсмана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.