ЄБРР відмовився від партнерства з "Роснано"

Вівторок, 19 серпня 2014, 13:07

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вийшов з проекту по створенню спільного інвестфонду з "Роснано". Причиною для цього стали санкції ЄС проти Росії.

Про це заявив глава держкорпорації Анатолій Чубайс, передає ИТАР-ТАСС.

"Природно, що в сьогоднішній ситуації ці плани не реалізовуються, що майже напевно позначиться на підсумкових результатах по залученню приватних інвестицій", - заявив глава "Роснано".

Також Чубайс розповів, що створення спільного фонду прямих інвестицій з ЄБРР готувалася протягом двох років. Планувалося, що інвестиції ЄБРР складуть понад 100 мільйонів доларів.

Тепер, за словами Чубайса, компанія веде переговори про заміщення інвестицій ЄБРР.

"За великим рахунком, нам треба переорієнтовуватися на азіатські ринки капіталу. Сподіваюся, що якісь результати ми покажемо вже в цьому році", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.