Росія стверджує, що Китай не підтримує західні санкції

Понеділок, 1 вересня 2014, 15:03

Китай не підтримує санкції Заходу проти Росії.

Про це йдеться в розмові президента РФ Володимира Путіна та віце-прем'єра Держради КНР Чжана Гаолі, розміщеній на сайті глави держави.

"Хочу підкреслити, що китайська сторона категорично проти санкцій США і Заходу щодо Росії, проти кольорових революцій, проти спроб стримувати розвиток Росії. Я вже сказав панові Міллеру і пану Сєчіну, що ми будемо робити все від нас залежне",  - відзначив Гаолі, повідомляє сайт російського президента.

Нагадаємо, за словами координатора держдепартаменту США, ведуться переговори з Південною Кореєю, Сінгапуром та Китаєм щодо їх підтримки санкцій проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".