Росія може заборонити імпорт автомобілів у відповідь на санкції ЄС

Четвер, 11 вересня 2014, 16:21

Другий пакет санкцій Росії проти західних країн може обмежити імпорт автомобілів і деяких товарів легкої промисловості.

Про це заявив помічник президента РФ Андрій Білоусов, повідомляють РІА "Новости".

У нас є цілий ряд несільськогосподарських продуктів, де наші, насамперед європейські, партнери більше залежать від Росії, ніж Росія від них. Це стосується, наприклад, завезення автомобілів, насамперед старих автомобілів, це стосується деяких видів товарів легкої промисловості, де ми вже самі можемо виробляти. Не всіх, деяких видів одягу", - сказав Білоусов.

Він зазначив, що мова йде про обмеження імпорту низки товарів.

При цьому Білоусов зазначив, що відповідь РФ на санкції повинна бути такою, щоб не нашкодити, а підтримати вітчизняних виробників і споживачів.

"Зараз Мінекономрозвитку підготувало, наскільки я знаю, перелік цих товарів. Але, я сподіваюся, що здоровий глузд візьме гору і ми не будемо змушені вводити ці заходи", - додав помічник президента РФ.

Нагадаємо,  11 вересня європейські лідери досягли згоди, що нові санкції проти Росії будуть опубліковані та набудуть чинності до кінця тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.