Сікорський: Ключ до європейської інтеграції України - "над Дніпром"

Вівторок, 23 вересня 2014, 15:40

Ключ до європейського розвитку України знаходиться у самій державі, а не за кордоном.

Про це заявив колишній міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у своєму прощальному зверненні, розміщеному на сайті польського МЗС.

"Ми зробили велику роботу, підтримуючи європейський напрямок розвитку України, але всупереч ілюзіям деяких, ключ від цього замку, перш за все, лежить над Дніпром, а не за кордоном",  - відзначив він.

Говорячи про відносини з РФ, Сікорський висловив розчарування "агресивними діями Москви щодо України", які підірвали всі зусилля щодо налагодження взаємних стосунків.

"Якщо партнер повернеться на шлях дотримання принципів міжнародного права і відмовиться від використання насильства щодо сусідів, це співробітництво цілком можливе і необхідне", - наголосив Сікорський.

Колишній очільник польського МЗС також відзначив реакцію пострадянських країн на анексію Росією Криму, яка, за його словами, вселяє надію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".