Велика Британія готова до посилення санкцій проти РФ

Понеділок, 10 листопада 2014, 23:01

Прем'єр-міністр Девід Кемерон заявив, що Велика Британія не хоче нової холодної війни з Росією, але готова посилити санкції.

Як повідомляє Reuters, така жорстка позиція викликана тривалою дестабілізацією Росією конфлікту на сході України.

"Дії Росії щодо України становлять серйозну небезпеку для решти Європи", - зазначив Кемерон.

За словами британського прем'єр-міністра, якщо ситуація в Україні не зміниться, Велика Битанія готова збільшити тиск щодо Росії.

Накладення санкцій на Російську Федерацію, за його словами, "не лише є морально правильним", але також відповідає "національним та економічним інтересам Британії", цитує заяву прем'єра Dailymail.

"(Екс-президент СРСР) Михайло Горбачов днями сказав, що ми опинилися на межі нової холодної війни. Я не вважаю, що це невідворотно, і це точно не те, чого ми прагнемо. І найближчими вихідними я матиму нагоду сказати це президенту Путіну", - заявив Кемерон.

"Водночас я хочу чітко сказати: якщо Росія продовжуватиме йти тим шляхом, яким вона йде зараз, ми будемо збільшувати тиск на неї і в майбутньому відносини Росії з рештою світу будуть принципово іншими, аніж ті, які є зараз", - додав він.

Нагадаємо, проведення "виборів" на окупованих терористами територіях вже було названо представниками ЄС і США свідомим відходом від мінських домовленостей. Як результат - ЄС заявив про неможливість пом'якшення санкцій, накладених раніше на РФ.

Проте ключові лідери держав-членів ЄС досі неохоче обговорювали можливість посилення вже накладених санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.