Єврокомісія перерахувала Україні 260 млн євро макрофінансової допомоги

Середа, 12 листопада 2014, 14:12

Європейська комісія переказала в середу на рахунок України 260 млн євро макрофінансової допомоги.

Ця виплата доповнює 600 млн євро, переказаних із травня цього року в рамках двох поточних програм макрофінансової допомоги ЄС, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Після сьогоднішньої виплати залишається ще 750 млн євро, доступних Україні за двома поточними програмами.

Мета програми макрофінансової допомоги - надати Україні економічну та фінансову підтримку у складній ситуації, яку нині переживає її економіка, стимулювати структурні реформи, що поліпшать управління, підвищать стійкість економічного зростання та сприятимуть гармонізації її законодавства із законодавством ЄС на критичному етапі розвитку.

Нагадаємо, ЄвроПравда повідомляла, що український уряд просить Єврокомісію надати додаткові 2 млрд євро у вигляді макрофінансової допомоги, яку буде спрямовано до бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.