МЗС Грузії: Росія несе загрозу Східній Європі

Субота, 22 листопада 2014, 09:56

Росія є загрозою не тільки для Грузії чи України,але і для інших країн європейського континенту.

Про це сказала після зустрічі з головою чеського МЗС міністр закордонних справ Грузії Тамар Беручашвілі, повідомляє "Радіо Прага".

 "Ми не сприймаємо це як окремі випадки, але як загрозу для східноєвропейського регіону, тому що Україна, Молдова чи Грузія не є відокремленими випадками. Це реакція Росії на рішення даних країн продовжити зближення з Європою" - зазначила вона.

При цьому Беручашвілі заявила, що прагнення Грузії наблизитися до європейських і трансатлантичних структур є незворотнім. 

Нагадаємо, Тамар Беручашвілі стала главою Міністерства закордонних справ Грузії після того як 4 листопада колишня глава МЗС Майя Панджінікідзе та її заступники оголосили про свою відставку після того, як прем'єр звільнив главу Міноборони Іраклія Аласанію. Відставка міністрів призвела до урядової кризи в країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.