Марін Ле Пен зберегла пост голови «Національного фронту»

Неділя, 30 листопада 2014, 16:20

Марін Ле Пен переобрана на посаду голови французької партії "Національний фронт".

Це сталося 30 листопада на партійному з'їзді в Ліоні, повідомляє газета Le Monde.

Кандидатура Ле Пен була підтримана майже одноголосно всіма 22 тисячами партійцями, що брали участь у виборах. Частина з них голосували дистанційно.
Марін Ле Пен очолює "Національний фронт" з 2011 року. Вона вступила в партію, засновану її батьком Жан-Марі Ле Пеном, в 1986 році.

У 2012 році Ле Пен обрали депутатом Європарламенту. У тому ж році вона балотувалася на пост президента Франції, посівши третє місце.

"Національний альянс" відомий своїм євроскептицизмом, виступаючи за вихід Франції з ЄС. Одночасно ця партія вважається "друзями Путіна", виступаючи за посилення співпраці з РФ.За це партія отримає російське фінансіування - останнє ставило біля 40 млн євро. 

Зокрема, в ході україно-російського конфлікту партія не раз виступала з заявами, що підтримують позицію РФ. Також євродепутати від цієї партії голосували проти ратифікації Угоди про асоціацію з Україною та намагалися зірвати продовження дії автономних преференцій ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.