Спостерігачі на "виборах" в "ДНР" зізнаються в соцмережах, що їм платила Росія

Четвер, 6 листопада 2014, 12:26

Чеський журналіст і політик Ладислав Земанек, який брав участь в якості "міжнародного спостерігача" у так званих "виборах" в Донецьку, зізнався на своїй сторінці у мережі Facebook, що його місія була організована і оплачена "російською стороною".

Земанек відмітив у своєму повідомленні ще двох "спостерігачів", які побували в "ДНР" разом з ним. Жоден з них не спростував інформацію про російського спонсора.

"Акція була організована російською стороною, а тому очевидно, хто її оплачував", - заявив Земанек, який є заступником голови чеської партії "Народна демократія", що виступає за вихід країни з Євросоюзу..

"Минулі вибори цілком визнаю... Можу зі спокійною совістю констатувати, що я не був свідком жодної помилки, вибори пройшли в дуже дружній атмосфері і з ентузіазмом. Ми могли б у них повчитися", - запевнив він.

Це повідомлення відкрите для коментування тільки фейсбук-друзям Земанека. Пізніше, в дискусії з ними, "спостерігач" визнав, що на виборах були відсутні списки виборців, але сказав, що не бачить в цьому проблеми, адже "ніхто не знає, хто де живе".

"Більш докладне повідомлення напишу в найближчі дні. Будуть в ньому і подробиці про зустрічі з видатним російським мислителем Олександром Дугіним", - підсумував Ладислав Земанек.

В МЗС України вже знають по дане зізнання чеського політика, повідомив речник МЗС Євген Перебийніс.

Як відомо, "вибори" на Донбасі відбулися 2 листопада. Єдиною країною, держоргани якої заявили про визнання їхніх результатів, стала Російська Федерація.

Європейські політики впевнені, що такими діями РФ і проросійські бойовики порушують мінські домовленості.

"Спостерігачі" на "виборах", які представляють крайні праві та крайні ліві партії ЄС, оголошені Києвом персонами нон грата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua