Рада Федерації РФ ратифікувала приєднання Вірменії до ЄАЕС

Середа, 17 грудня 2014, 12:17

Рада Федерації РФ ратифікувала договір про приєднання Вірменії до Євразійського економічного союзу (ЄАЕС).

Про це повідомляє агенція РІА "Новости".

Документ передбачає, що Вірменія приєднується до договору про ЄАЕС, а також до інших міжнародних документів, укладених в рамках Митного союзу. Передбачається, що будуть переглянуті тарифні зобов'язання Вірменії, яка є членом СОТ, а також скоригований Єдиний митний тариф (ЄМТ) ЄАЕС.

Ратифікований договір передбачає перехідні періоди від року до восьми років для приведення у відповідність ставок ввізних митних зборів Вірменії, які відрізняються від ЄМТ.

Крім того, договір визначає особливості переміщення товарів через території іноземних держав за процедурою митного транзиту з використанням спеціальних засобів ідентифікації і регулює питання, пов'язані із застосуванням санітарних, ветеринарно-санітарних і карантинних фітосанітарних заходів.

Нагадаємо, 4 грудня договір про приєднання Вірменії до Євразійського економічного союзу ратифікував парламент цієї держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів?