Прем'єр Італії запропонував створити єдину європейську службу безпеки

Субота, 10 січня 2015, 12:54

Прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці пропонує створити єдину європейську службу розвідки та безпеки.

Про це повідомляє La Stampa.

"Нам потрібно прагнути до єдиної службі безпеки, розвідувальної служби та дипломатичної мережі. Про це ми будемо говорити у вівторок в Страсбурзі (12 січня в Страсбурзі відбудеться перше в новому році пленарне засідання європарламенту, - ред.)", - сказав Ренці.

Ренці також заявив, що у влади Італії немає інформації про можливі теракти на території країни, але силові структури перебувають у стані підвищеної готовності.

Як повідомлялося, жертвами терористичних атак у Франції з 7 по 9 січня стали 17 людей. Пораненими залишаються 19 осіб, п'ятеро з яких перебувають у важкому стані. 

Як повідомлялося, двох підозрюваних у здійсненні теракту в редакції Charlie Hebdo, братів Шеріфа та Саїда Куаши, вбито під час поліцейської операції.

Терориста, який захопив заручників в магазині в паризькому районі Порт-да-Вінсен, вбито під час штурму, але загинула також частина заручників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.