Рішення про створення каналу антипропаганди можуть ухвалити в травні - Порошенко

Субота, 10 січня 2015, 17:13

Президент України Петро Порошенко сподівається, що на Ризькому саміті в травні поточного року буде ухвалено рішення про створення пан'європейського російськомовного каналу як джерела об'єктивної інформації.

Про це він сказав під час зустрічі з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом, повідомляє прес-служба президента.

Співрозмовники приділили особливу увагу необхідності спільних зусиль для протидії інформаційній пропаганді з боку Росії.

"Петро Порошенко наголосив на важливості практичної реалізації ініціативи низки країн ЄС та України щодо запровадження пан'європейського російськомовного каналу як джерела об’єктивної інформації", - йдеться в повідомленні.

Глава держави заявив, що рішення про створення такого каналу могло б стати ще одним практичним результатом Саміту "Східного партнерства" в Ризі.

Як повідомлялося, Литва, Велика Британія, Данія та Естонія звернулися до Єврокомісії  із закликом розробити план дій по боротьбі з російської пропагандистської кампанією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.