Порошенко: Українці дуже сподіваються на запровадження безвізового режиму з ЄС

Субота, 10 січня 2015, 17:25

Україна успішно реалізовує другу фазу Плану дій з візової лібералізації, зокрема запроваджує біометричні паспорти.

Про це сказав президент Петро Порошенко під час зустрічі з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом, повідомляє прес-служба глави держави.

"Українці дуже сподіваються на запровадження безвізового режиму для подорожей до ЄС як на практичний результат Ризького саміту. Це буде дуже символічно", - сказав Порошенко.

Як повідомлялося, з кінця січня 2015 року всі українці мають здавати відбитки пальців, подаючи документи на шенгенську візу.

Оформлення біометричного паспорта коштуватиме від 518 до 1028 гривень. Проте експерти вважають, що вартість бланка паспорта все одно залишається підозріло високою.

ЄвроПравда раніше повідомляла, що з 12 січня по всій Україні працюватимуть лише 30 робочих місць зі збору біометричних даних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.