Франція перегляне скорочення армії через теракти у Парижі - Олланд

Середа, 14 січня 2015, 18:38

Темпи скорочення чисельності французької армії повинні бути переглянуті й адаптовані з урахуванням виняткової ситуації, що склалася після терактів в Парижі.

Про це заявив президент країни Франсуа Олланд, виступаючи на борту атомного авіаносця "Шарль де Голль", повідомляє Le Parisien.

"Я прошу міністра оборони подати мені пропозиції до кінця тижня, з урахуванням необхідних бюджетних коштів", - сказав Олланд.

Президент зазначив, що річний бюджет міністерства оборони Франції складе 31,4 млрд євро до 2016 року, в розмірі 1,5% ВВП країни, і потім буде збільшуватися.

Як повідомлялося, 12 людей стали жертвами терористів у редакції сатиричного тижневика Charlie Hebdo.

Двох підозрюваних у здійсненні теракту в редакції, братів Шеріфа та Саїда Куаши, вбито під час поліцейської операції.

Терориста, який захопив заручників в магазині в паризькому районі Порт-де-Вінсен, вбито під час штурму, але загинула також частина заручників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".