ЄС збільшить допомогу переселенцям з Донбасу: в Україну їде єврокомісар з гуманітарної допомоги

Четвер, 22 січня 2015, 13:47

Європейський союз готується збільшити свою гуманітарну допомогу людям, які постраждали від конфлікту в Україні. Особливо це стосується переміщених осіб і тих, хто потребує допомоги, аби витримати міцні морози, що встановилися в Україні.

Щоб обговорити з українською владою невідкладні заходи у цьому напрямі, до України прибуває Європейський комісар з гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Христос Стиліанідес. Його візит відбудеться 26-27 січня, повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

"Я дуже стурбований ситуацією з тисячами українців, які опинилися у справжній гуманітарній кризі через конфлікт. Зима робить їхнє виживання ще значнішим; особливо суворою вона є для переміщених осіб, дітей, літніх людей та найбідніших верств населення", - сказав Стиліанідес напередодні свого візиту до України.

Стиліанідес повідомив, що відвідає Київ і Дніпропетровськ, "аби впевнитися, що наша допомога продовжує приносити полегшення скрізь, де воно потрібне".

За його словами, Єврокомісія готує спільний з країнами-членами гуманітарний пакет, який є черговим знаком того, що Захід підтримує український народ.

Колективно країни-члени ЄС і Європейська комісія надали Україні гуманітарної допомоги і допомоги для відновлення на суму у понад 76 млн євро.

Вже на місці за допомогою цієї допомоги зводяться притулки для переміщених осіб, здійснюється медичний догляд за пораненими і хворими, поліпшуються санітарні умови, а також надається їжа, вода та інша невідкладна допомога.

Згідно зі статистикою ООН, конфлікт в Україні призвів до того, що понад 600 тисяч людей стали внутрішньо переміщеними особами, ще близько 600 тисяч людей полишили Україну, втікши у сусідні країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua