Сорос назвав Росію "мафіозною державою"

П'ятниця, 23 січня 2015, 18:56

Американський фінансист Джордж Сорос заявив, що Росія перетворилася на "мафіозну державу".

Таку заяву він зробив під час виступу Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі, пише The Wall Street Journal.

Росія перетворилась на "мафіозну державу, в якій правителі використовують ресурси країни для свого збагачення і збереження у владі", - зазначив він

Російські заходи тиску на Україну, на думку мільярдера, є спробою Росії стати "стратегічним суперником Європейського союзу, що пропонує альтернативу на основі влади сили на противагу владі закону".

Сорос підкреслив важливість надання фінансової допомоги Україні.

"На кону стоїть не тільки майбутнє України, але і майбутнє самого Європейського союзу. На мій погляд, якщо Європа втратить Україну, це буде колосальна втрата. Це дозволить Росії розділяти і володарювати" – зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американський фінансист та філантроп Джордж Сорос розглядає можливість суттєвих інвестицій в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.