Парламент Франції відхилив вотум недовіри уряду

П'ятниця, 20 лютого 2015, 09:41

Прем'єр-міністру Франції Мануелю Вальсу вдалося отримати вотум довіри Національних зборів і провести через нижню палату парламенту пакет заходів для боротьби з безробіттям і підвищення конкурентоспроможності французької економіки, так званий "Закон Макрона".

Про це повідомляє Le Figaro.

Недовіру уряду висловили 234 парламентарі, тоді як для прийняття відповідного закону потрібно було 289 голосів.

Пропозицію про вотум недовіри було прив'язано до "закону Макрона", заходів, спрямованих на лібералізацію економіки у Франції.

Проти нього виступили ліберал-консерватори, а також частина правлячої Соцпартії. В результаті депутати правлячої більшості, які не згодні з реформою, не брали участі у голосуванні.

"Ми будемо продовжувати реформи всіма засобами, які дозволяє конституція. Ми невідступно продовжуватимемо реформи. Невпинно будемо рухатися вперед заради Франції і заради французів", – сказав Вальс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...