Радник Меркель пригрозив Росії ізоляцією

Вівторок, 24 лютого 2015, 09:43

Уповноважений уряду ФРН з питань співпраці з Росією Гернот Ерлер  застеріг від можливості створення "буферної держави" у східних і південних регіонах України і пригрозив Росії ізоляцією.

Про це він сказав у розмові з газетою Neue Osnabrücker Zeitung, повідомляє Deutsche Welle.

 "Після наступу проросійських сепаратистів на Дебальцеве минулого тижня тема Новоросії знову опинилася на порядку денному. Якщо будуть і подальші захоплення територій на кшталт Дебальцевого, то могла би постати життєздатна буферна держава, як того вже давно вимагають так звані євразійці в Росії" сказав Ерлер.

За його словами, російський президент нарешті повинен сказати, які цілі він переслідує в Україні.

Він також застеріг, що Росії загрожує повна міжнародна ізоляція, якщо вона на повну силу не докладатиме зусиль для реалізації мінських домовленостей про припинення вогню.

 "Кожне завоювання наступного міста по той бік лінії контролю, про яку домовилися в Мінську, є масштабним провокуванням підписантів мінських угод, включно з російським президентом", - наголосив уповноважений уряду ФРН зі співпраці з Росією.

Захоплення сепаратистами Дебальцевого Ерлер назвав демонстративним порушенням мінських домовленостей. Росія, за його словами, у цьому випадку не використала свій вплив для їхнього приборкування.

"Замість цього президент Путін публічно виправдовував ці дії під час свого візиту до Будапешта", - відзначив уповноважений уряду ФРН з питань співпраці з Росією.

За його словами, питання полягає в тому, чи було це останньою наступальною спробою сепаратистів, чи йдеться лише про те, щоб виграти час, аби підготуватися до атак на подальших відрізках фронту, наприклад, біля Маріуполя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua