Чехія надасть гарантії для своїх інвесторів лише після реформ в Україні - експерт

Середа, 15 квітня 2015, 16:25

Чехія готова виділити суму держгарантій для захисту інвестицій в Україні, лише побачивши реальні кроки українського уряду з поліпшення бізнес-середовища.

Про це кореспонденту "Європейської правди" під час інвестконференції "Ukraine: Just business" заявив президент Українського бізнес клубу в Чехії Тарас Якубовський.

"Ідея держгарантій країн ЄС для інвестицій в Україну повинна спрацювати. Я знаю багато інвесторів, готових інвестувати в Україну на таких умовах. Однак держава Чехія повинна переконатися, що такі гарантії не стануть суцільними збитками для держбюджету", - пояснив він.

Якубовський уточнив, що ситуація посилюється тим, то всі чеські держпроекти, реалізовані за гарантією державного експортного банку, виявилися провальними.

"Інвестори отримають відшкодування від Чехії. Однак такий механізм не спрацював, хоча на нього покладали великі надії. Це додаткова перешкода для чеських інвестицій", - додав він

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.