Поблизу Гельсінкі зафіксували підводний об’єкт. В хід пішли глибинні бомби

Вівторок, 28 квітня 2015, 12:57

Системи спостереження ВМС Фінляндії у понеділок отримали сигнал про те, що в морі в районі Гельсінкі перебуває невідомий підводний об'єкт.

Про це повідомляє видання Verkkouutiset.

Об'єкт був виявлений поряд з межею територіальних вод Фінляндії — перед Гельсінкі.

Об'єкт шукали за допомогою надводних кораблів.

У ніч на вівторок в районі пошукових робіт був отриманий новий сигнал. На підставі даних сигналів близько трьох годин ночі були використані попереджувальні вибухи глибинних бомб.

Міністр оборони Фінляндії Карл Хаглунд, якого цитує Reuters, не став говорити, чи є у його відомства підозри щодо причетності Росії. За його словами, якщо це субмарина, то вона вже напевно залишила фінські води. Він додав, що Фінляндія рідко застосовує глибинні бомби.

"Ми завжди серйозно ставимося до порушення наших територіальних вод. Бомби не могли пошкодити ціль, вони лише дали їй знати, що вона помічена", - сказав Хаглунд.

Наразі розслідування інциденту триває.

Нагадаємо, 21 квітня фінське судно ледь не зіткнулося з субмариною РФ в Балтійському морі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.