Єврокомісія активізує роботу зі створення Енергетичного союзу

Понеділок, 18 травня 2015, 15:42

Єврокомісія розпочинає активну роботу з реалізації Енергетичного союзу.

Про це повідомив віце-президент Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович під час прес-конференції в Брюсселі, передає EUobserver.

За словами, представника Єврокомісії, цього тижня він розпочинає "тур" країнами ЄС, під час якого представить висновки комісії щодо енергетичної і кліматичної політики кожної з держав-членів.

Як відзначив Шефчович, Енергетичний союз "не може бути нав'язаний Брюсселем".

"ЄК зробила перший аналіз для кожної держави-члена про силу і слабкість їх енергетичних систем та нові можливості, які може принести Енергетичний союз", - сказав Шефчович, анонсуючи тур в понеділок.

"Кожна країна має щось робити для покращення показників енергоефективності, підвищення рівня взаємозв'язків, щоб поліпшити рівень співпраці з (іншими) державами-членами", - додав він.

Як зауважив єврокомісар,  ЄК планує представити свої висновки про те, як держави-члени можуть сприяти більш узгодженій енергетичній політиці восени.

Розпочнеться тур Шефчовича візитом до Нідерландів 20 травня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідери країн ЄС домовилися розпочати створення Енергетичного союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"