ЄС на рік продовжив санкції проти сирійського режиму

Четвер, 28 травня 2015, 15:16

Євросоюз продовжив обмежувальні заходи проти спонсорів сирійського режиму на один рік через погіршення ситуації в Сирії.

Про це повідомляє сайт Європейської ради.

До санкційного списку додали ще одну людину, якій заборонили поїздки до ЄС і заморозили європейські активи. Це високопоставлений військовий чиновник, який вважається відповідальним за репресії та насильство щодо цивільного населення в Дамаску.

У санкційному списку ЄС наразі більше 200 осіб і 70 компаній, причетних до жорстоких репресій щодо цивільного населення в Сирії.

Правові акти, в тому числі детальна інформація про особу, додану в список, будуть подані в Офіційному журналі ЄС 29 травня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.