Грибаускайте горда, що її радниця – в чорному списку Кремля

Понеділок, 1 червня 2015, 17:06

Президент Литви Даля Грибаускайте каже, що пишається тим, що Росія в свій "чорний список" включила її радницю із зовнішньополітичних питань Йовіту Нелюпшене.

Про це повідомляє Delfi.

За словами глави держави, у складеному Москвою списку осіб, яким заборонений в'їзд в Росію, є "найвідоміші політики Європи".

"Наскільки мені відомо, в цьому списку - найвідоміші політики Європи. Можу тільки радіти з того, що моя радниця з питань зовнішньої політики теж в нього внесена поряд з такими відомими прізвищами. Це величезна оцінка", - сказала Грибаускайте.

У складеному Росією "чорному списку" фігурують прізвища 89 політиків і посадових осіб ЄС.

У їх числі - семеро литовців: колишній керівник Литви Вітаутас Ландсбергіс, екс-прем'єр Андрюс Кубілюс, голова Комітету Сейму з національної безпеки і оборони Артурас Паулаускас, колишній керівник Департаменту держбезпеки Гедімінас Гріна, а також європарламентар ліберал Пятрас Ауштрявічюс, голова Комісії по Литовському радіо і ТБ Едмундас Вайтекунас і радник президента Литви з питань зовнішньої політики Йовіта Нелюпшене.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.