В РФ стверджують, що Франція передала технології будівництва "Містралів"

Четвер, 18 червня 2015, 09:25

Франція передала Росії технологію великоблочної збірки, яка використовувалася при будівництві вертольотоносців типу "Містраль".

Про це повідомив в четвер директор департаменту військово-технічного співробітництва ОСК Олексій Дикий, передає РІА "Новости".

"За контрактом між Міністерством оборони РФ і французької DCNS є три типи технологій, які передавалися",  -відзначив він.

"Є три суб'єкти, які отримували ці технології, з приводу перших двох потрібно звертатися в Міноборони, а третім є "Адміралтейські верфі", це технологія великоблочної збірки, що використовувалась при будівництві "Містралів"", — заявив Дикий на форумі "Армія-2015".

Він уточнив, що інженерний центр "Адміралтейські верфі" отримав від французької сторони креслення кормової частини "Містралів" та адаптував їх під виробничі потужності Балтійського заводу..

Дикий підкреслив, що підприємства ОСК виконали всі зобов'язання за контрактом на виробництво кормових частин для вертольотоносців, отримали оплату своїх послуг і більш не мають відношення до переговорів про долю кораблів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія начебто відмовилася від "Містралів" і чекає на компенсацію. Однак пізніше в РФ це спростували, і чиновник, який заявив про відмову від "Містралів", отримав догану.

Російські ЗМІ з посиланням на джерело в сфері військово-технічного співробітництва повідомляли, що Франція ставить перед РФ неприйнятні умови щодо "Містралів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.