НАТО: взаємодія з Росією навіть гірша, ніж за СРСР, Путін перекреслив всі правила

П'ятниця, 19 червня 2015, 15:56

Росія відмовляється від тих можливостей діалогу з НАТО, які є в наявності, а її непередбачуваність перевищила радянський період.

Про це заявив заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу у виступі на безпековій конференції GLOBSEC, повідомляє з Братислави кореспондент "Європейської правди".

Вершбоу зазначив, що НАТО зберігає шляхи політичного діалогу з РФ: "Ми досі маємо змогу вести певний діалог з Росією... Але зараз ми не бачимо, щоб Росія принаймні хотіла говорити!"

Заступник генсека альянсу також заявив, що ситуація у взаємодії з РФ гірша, ніж була за часи СРСР.

"Навіть в радянські часи, за Брежнєва, були певні правила гри, яких всі дотримувалися. Зараз Росія відкидає існування будь-яких правил", - заявив він.

"Це відбувається, зокрема, коли вони кажуть, що російських солдат немає в Україні. Вони і досі намагаються переконати нас в цьому", - зазначив представник альянсу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.