Фінляндія найближчим часом не вступатиме в НАТО - міністр оборони

Понеділок, 8 червня 2015, 12:02

Уряд Фінляндії вивчить всі плюси і мінуси приєднання країни до НАТО, але у найближчому майбутньому країна в альянс вступати не буде.

Про це сказав міністр оборони країни Юссі Нііністьо, повідомляє ERR.

Нііністьо зазначив, що Фінляндія, як держава, не може покладатися тільки на Європейський союз і у країни повинні бути свої сильні сили оборони.

Міністр оборони Фінляндії підтвердив, що уряд проведе дослідження плюсів і мінусів членства в НАТО, та, виходячи з цього, буде приймати прагматичне рішення, тобто буде проаналізовано, що альянс може дати Фінляндії.

"Ми не плануємо приєднання в найближчому майбутньому, але ми хочемо знати, що таке НАТО і хочемо провести громадське обговорення по цій темі", - сказав Нііністьо.

Фінляндія останнім часом активно бере участь у військових навчаннях НАТО у зв'язку з агресивною політикою Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала для них проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.