Єврогрупа почне засідання щодо Греції о 15:00

Субота, 11 липня 2015, 12:29

Єврогрупа у суботу обговорюватиме прохання грецьких властей на отримання фінансової допомоги в межах Європейського стабілізаційного механізму (ESM) і їх нові пропозиції щодо реформ.

Засідання почнеться о 15:00, повідомляє сайт Європейської Ради.

На зустрічі Єврокомісія, Європейський Центральний банк (ЄЦБ) і Міжнародний валютний фонд (МВФ) представлять свої оцінки ризиків для фінансової стабільності в єврозоні, потреби фінансування Греції і стан її державного боргу.

"На основі цієї оцінки міністри обміняються думками про те, чи є достатні підстави, щоб почати офіційні переговори по новій програмі фінансової допомоги для Греції", - йдеться у заяві.

Раніше ЗМІ повідомили, що Єврокомісія, Європейський центробанк і МВФ вважають пропозиції уряду Греції достатньою підставою, щоб почати переговори про надання кредиту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.