Туск: угода країн єврозони - шанс для Греції

Понеділок, 13 липня 2015, 10:21

Лідери єврозони досягли принципової угоди щодо надання фінансової допомоги Греції, яка дасть грекам шанс повернутися на шлях підтримки з боку європейських партнерів.

Про це сказав президент Європейської ради Дональд Туск на прес-конференції після саміту.

"Після 17 годин переговорів ми нарешті досягли угоди. Лідери єврозони досягли принципової угоди, що вони готові почати переговори за програмою ESM, що іншими словами означає продовження фінансової підтримки Греції ", - сказав Туск.

За його словами, для початку роботи програми необхідне схвалення національних парламентів країн єврозони, у тому числі парламенту Греції.

"Угода дає Греції шанс повернутися на шлях підтримки з боку європейських партнерів. Міністри фінансів єврозони в терміновому порядку обговорять, як допомогти Греції задовольнити її фінансові потреби в короткостроковому майбутньому щодо проміжного фінансування", - додав Туск.

Як повідомлялося, лідери країн єврозони досягли домовленості на саміті в Брюсселі щодо третьої програми допомоги Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.