Португалія відновила програму видачі "золотих віз"

П'ятниця, 17 липня 2015, 10:45

Уряд Португалії прийняв рішення про відновлення продажу "золотих віз" для багатих іноземців.

Про це повідомляє Euobserver.

Заможні іноземці, які розщедрилися не менше ніж на 500 тисяч євро при купівлі нерухомості, мають право отримати посвідку на проживання.

Португалія започаткувала таку схему у 2012 році, але припинила її після корупційного скандалу. Завдяки "золотим візам" Португалія залучила майже півмільярда доларів інвестицій.

За два роки існування португальської імміграційної програми Golden Residence іноземним покупцям нерухомості було видано 1360 посвідок на проживання. Переважну частину віз отримали громадяни Китаю - 1101 людина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.