Терориста Брейвіка, який вбив 77 людей, прийняли до університету Осло

П'ятниця, 17 липня 2015, 16:23

Університет Осло прийняв на заочне відділення факультету політології терориста Андерса Брейвіка, який відбуває 21-річний термін за вбивство 77 осіб.

Про це повідомляє FoxNews.

"Всі ув'язнені в норвезьких тюрмах мають право на вищу освіту в Норвегії, якщо вони відповідають вступним вимогам", - сказав ректор університету Оле Петтер Оттерсен.

Два роки тому університет відхилив заяву Брейвіка через те, що той був недостатньо підготовлений. У Норвегії рішення університету викликало дебати, чи варто взагалі приймати на навчання такого злочинця.

Брейвік почне університетську програму в серпні.

"Зв'язок між університетом і Брейвіком йтиме через контактну особа у в'язниці", - сказав Оттерсен, додавши, що пенітенціарні правила "передбачають, що він виконуватиме програму шляхом індивідуального навчання у своїй тюремній камері".

Брейвік є організатором і виконавцем теракту в центрі Осло в 2011 року, внаслідок якого загинули 77 осіб, а 151 отримала поранення.

В 2012 році Брейвіка засудили до 21 року позбавлення волі з правом продовження тюремного строку необмежену кількість разів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.