Прем'єр Литви закликав Україну та РФ повністю виконати мінські угоди

Четвер, 2 липня 2015, 19:08

Литовський прем'єр-міністр Альгірдас Буткявічюс закликав і Росію, і Україну реалізувати угоду про припинення вогню на Сході України, підписану у Мінську в лютому цього року.

Таку позицію глава уряду висловив на зустрічі з завершуючим роботу у Вільнюсі послом України Валерієм Жовтенко, передає Delfi.lt.

"Ми твердо підтримуємо незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, ми продовжуємо закликати Росію та Україну до цілковитої реалізації зобов'язань, передбачених у мінській угоді ", – зазначив Буткявічюс за підсумками зустрічі.

Прем'єр також закликав Київ реалізувати структурні реформи і запевнив, що Литва "і далі буде надавати всебічну допомогу Україні".

Нагадаємо, раніше Буткявічюс заявив, що Литва не приймала рішення про постачання зброї Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.