Європейські кредитори погодились полегшити боргове навантаження Греції

Вівторок, 21 липня 2015, 17:05

Європейські кредитори Греції домовилися полегшити її боргове навантаження, якщо уряд країни виконуватиме умови третього пакету допомоги.

Про це заявив єврокомісар з економічних та фінансових питань П'єр Московісі, йдеться у повідомленні Bloomberg.

"Єврогрупа вже обговорювала це питання", - сказав Московісі.

"Ми домовилися полегшити відсоткове навантаження Греції, продовжити терміни погашення боргових зобов'язань. Це те, що можна буде зробити, коли прийде час, після обговорення умов хорошої програми розвитку і допомоги", – зазначив він.

Разом з тим єврокомісар виключив можливість списання боргу Греції.

"Ми бачимо в Європі опір можливості списання боргу. В Німеччині, а також у Франції. Це буде не реструктуризація боргу, а його перепрофілювання", – пояснив Московісі.

Раніше повідомлялося, що країни ЄС нададуть Афінам фінансову підтримку у розмірі близько 86 млрд євро в обмін на проведення грецькою владою низки болючих реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.