Данія прокладе під дном Балтійського моря тунель до Німеччини

П'ятниця, 24 липня 2015, 19:02

Данія отримала дозвіл ЄС на побудову підземної дороги і залізничної колії довжиною в 19 км, що дозволить суттєво скоротити час подорожі до Німеччини.

Про це повідомляє ВВС.

Весь проект вартістю в 8,7 млрд євро отримає і фінансування з боку ЄС у розмірі майже 600 млн євро.

Європейська комісія ухвалила висновок, згідно з яким проект відповідає правилам ЄС щодо державного фінансування та сприятиме значному розвитку транспортних зв'язків між Скандинавією і рештою Європи.

Тунель має з’єднати данський острів Лолланд з німецьким островом Фемарн. Будівництво має розпочатися  в січні, а в експлуатацію об'єкт планують запустити в 2024 році.

 

Планується побудувати дорогу на чотири смуги і дві залізничні колії. Таким чином буде створено швидкий коридор між Гамбургом і Копенгагеном – тривалість подорожі скоротиться з 5 годин до трохи більше 2 годин.

 

Споруджувати об'єкт, за повідомленням Єврокомісії, буде данська державна компанія Femern A/S.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.