Французькі моряки блокували тунель під Ла-Маншем, знову палили шини

Фото
Вівторок, 21 липня 2015, 17:52

Французькі моряки 21 липня поблизу міста Кале блокували проїзд до залізничного терміналу компанії Eurotunnel.

Про це повідомляє видання Kent Online.

Протест організували члени профспілки Maritime Nord Union, що працюють на компанію MyFerryLinks, які розклали і підпалили на дорозі шини.

 

Акція тривала до другої половини дня, однак проїзд лишався заблокований ще певний час, оскільки на ділянці проводилися ремонтні роботи.

Через дії страйкарів було ускладнено рух вантажопасажирських поїздів Shuttle з Франції до Британії.

Приводом до страйку стала невиплата зарплати за липень. Ці кошти, як стверджують у профспілці, повинні надійти від компанії Eurotunnel, якій належать три кораблі MyFerryLinks. Крім того, у працівників триває суперечка з оператором тунелю під Ла-Маншем через його бажання передати два пороми в розпорядження їхнього прямого конкурента - данської DFDS.

Варто зазначити, що це вже не перший страйк моряків компанії MyFerryLinks. Зокрема, вони блокували тунель під Ла-Маншем наприкінці червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.