Загроза, що Мукачеве зірве безвізовий режим, на щастя, минула – Клімкін

Субота, 25 липня 2015, 13:02

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що загрози безвізовому діалогу, яка була через події в Мукачевому, вдалося уникнути.

Про це Клімкін розповів в суботу, під час зустрічі зі своїми твіттер-фоловерами в приміщенні МЗС.

"На щастя, Мукачеве дійсно майже не завадило, але тут нам дійсно пощастило. По-перше через те, що були справді рішучі дії (з боку центральної влади). Зокрема, те, що ми швидко замінили всіх керівників хто там був – включно з губернатором", - пояснив він.

За словами міністра, в європейських країнах були спроби медійно "розкрутити" цю тему з боку проросійських сил.

"Але ніде, крім Угорщини і трішечки в Словаччині, події в Мукачево не стали великою темою, хоча Москва намагалася розкрутити це в ЗМІ, та не вийшло.

Більшість (європейських) партнерів розцінюють це як один ізольований випадок.

Але є але. Якщо це буде повторюватися, то буде неймовірно складно пояснити і переконати, що це один, ізольований випадок, що це просто боротьба за потоки контрабанди, а не щось інше", - поділився Клімкін.

Водночас, він наголосив на потребі перекрити контрабандні потоки: "Регіон нині живе з контрабанди і це треба перервати"

Також, за даними "Європейської правди", в МЗС вважають, що "збити інформаційну хвилю" щодо Мукачевого в європейських ЗМІ допомогло те, що ці події співпали з грецькою кризою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.