Клімкін: загроза безвізовому режиму через Мукачеве вже є. Проти нас працюють

Середа, 15 липня 2015, 15:12

Міністр закордонних справ Павло Клімкін визнає, що через події в Мукачевому виникла загроза візовій лібералізації з ЄС.

Про це він заявив під час засідання парламентського комітету з європейської інтеграції, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Так, я можу це визнати... Є багато політиків у сусідніх країнах, які намагаються розкручувати це питання. В першу чергу в Угорщині, але в Словаччині - також. Подивіться ЗМІ в цих країнах і ви побачите", - сказав він, відповідаючи на запитання депутатів.

З його слів випливає, що ці дії є свідомими і не зумовлені реальною загрозою.

"Там (в країнах ЄС), звісно, чимало розумних людей, які розуміють реальність. Але у деяких цих розумних людей – інший порядок денний", - пояснив він.

За словами Клімкіна, високою є загроза, що восени буде також тиск щодо фази імплементації, коли певні сили в ЄС шукатимуть недопрацювання у роботі України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.