США та ЄС вивчають схеми обходу санкцій проти РФ - росЗМІ

Четвер, 30 липня 2015, 09:13

Західні країни, які ввели санкції проти Росії, збирають дані про можливі схеми обходу обмежень, в першу чергу в сфері машинобудування.

Про це пише російська газета "Коммерсант" з посиланням на власні джерела.

Незважаючи на те, що дипломатичні джерела не підтверджують безпосередньо можливість введення нових санкцій відносно Росії, в даний момент проводиться виявлення можливостей, які можуть бути використані компаніями з Росії для обходу секторальних санкцій.

За словами джерел у структурах ЄС, для забезпечення суворого дотримання санкцій щодо Росії можуть бути використані "всі важелі". Західні країни, за їх словами, глибоко вивчили варіанти обходів заборон на прикладі Ірану.

Основна увага приділяється продажу обладнання подвійного призначення і технологічного обміну, а також постачанню техніки, призначеної для освоєння шельфу. Серйозною проблемою, на думку експертів, може бути зацікавленість західних постачальників у продажу обладнання в Росію.

В той же час видання не наводить підтверджень широкого застосування обхідних шляхів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.