Канада посилить тиск на РФ у разі невиконання мінських угод - посол

Середа, 8 липня 2015, 10:42

Тиск на Росію у випадку невиконання мінських домовленостей буде посилено.

Про це заявив посол Канади в Україні Роман Ващук в інтерв'ю виданню "Главком".

"Наш міністр національної оборони, який трохи більше тижня тому приїздив до України, висловлювався про те, що у нас всі варіанти (розвитку подій) залишаються на столі, тобто готові до використання", - зауважив він.

На думку Ващука, невиконанням мінських домовленостей можна вважати масштабніші наступальні дії (проросійських сепаратистів на Донбасі).

Наразі ж, як відзначив посол, Канада сприяє обороноздатності України через військові навчання та постачання амуніції.

"У серпні до України прибудуть близько 200 канадських військових, які братимуть участь у навчаннях. 150 з них - у Яворівську, 50 – в інших містах України",  - зауважив він.

"30 інструкторів навчатимуть українських колег поводженню з вибуховим пристроями, наданню першої медичної допомоги, консультуватимуть у реформуванні української поліції. Все це - на якісно і кількісно новому рівні", - підкреслив Ващук.

Нагадаємо, раніше посол Канади заявив, що проблемою євроатлантичної інтеграції України є "дубові люди" на посадах у владі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.