Хакери зламали німецькі комплекси Patriot, розташовані у Туреччині - ЗМІ

Четвер, 9 липня 2015, 12:34

Хакери зламали зенітні ракетні комплекси Patriot, які належать Німеччині і зараз тимчасово встановлені в Туреччині на кордоні з Сирією.

Про це повідомляє німецьке видання Behoerden Spiegel.

За даними видання, хакерам вдалося змусити Patriot виконати кілька команд, однак, що це були за команди, не уточнюється. Точна дата, коли стався злам, також не вказується.

Імовірно, зламати комплекси хакери змогли завдяки двом вразливостям. Одна з них - система, що здійснює обмін даними в режимі реального часу між пусковою установкою і командним пунктом.

Другим потенційно вразливим місцем може бути система наведення зенітних ракет.

Прес-секретар Федерального міністерства оборони спростував дану інформацію, заявивши, що "немає доказів" описаного випадку, і він вкрай малоймовірний.

У 2012 році Туреччина попросила своїх партнерів по НАТО підтримати розміщення ракетних комплексів Patriot після того, як громадянська війна в Сирії наблизилися її південному кордоні.

У червні 2015 року Німеччина оголосила, що вона замінить свої ракетні комплекси Patriot на нові зенітні комплекси MEADS, розроблені у співпраці з США та Італією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.