Іспанія розмістила в Туреччині зенітний ракетний комплекс "Patriot"

Фото
Вівторок, 27 січня 2015, 15:04

Іспанія розмістила на території Туреччини батарею зенітних ракетних комплексів "Patriot", приєднавшись до місії НАТО по захисту від можливих атак з повітря з боку Сирії.

Про це повідомляє офіційний сайт НАТО.

Ракетні комплекси розміщені в провінції Адана на південному сході Туреччини і замінять там голландський підрозділ, що знаходилося в Туреччині з січня 2013 року.

Повідомляється, що в Туреччині, як і раніше, розміщуються німецькі та американські батареї "Patriot", які знаходяться в Кахраманмараші і Газіантепі відповідно.

"НАТО продовжує стежити за кризою, що триває в Сирії, з глибокою стурбованістю. За останні два роки НАТО фіксував сотні сирійських ракетних пусків малої дальності. Альянс залишається відданим захисту Туреччини", - зазначили в НАТО.

Фото - nato.int 

У 2012 році у відповідь на прохання Анкари до НАТО надати допомогу в забезпеченні безпеки кордонів проти можливого нападу з боку Сирії, США, Німеччина і Нідерланди відправили до Туреччини по дві батареї ЗРК "Patriot".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.