Іспанія розмістила в Туреччині зенітний ракетний комплекс "Patriot"

Фото
Вівторок, 27 січня 2015, 15:04

Іспанія розмістила на території Туреччини батарею зенітних ракетних комплексів "Patriot", приєднавшись до місії НАТО по захисту від можливих атак з повітря з боку Сирії.

Про це повідомляє офіційний сайт НАТО.

Ракетні комплекси розміщені в провінції Адана на південному сході Туреччини і замінять там голландський підрозділ, що знаходилося в Туреччині з січня 2013 року.

Повідомляється, що в Туреччині, як і раніше, розміщуються німецькі та американські батареї "Patriot", які знаходяться в Кахраманмараші і Газіантепі відповідно.

"НАТО продовжує стежити за кризою, що триває в Сирії, з глибокою стурбованістю. За останні два роки НАТО фіксував сотні сирійських ракетних пусків малої дальності. Альянс залишається відданим захисту Туреччини", - зазначили в НАТО.

Фото - nato.int 

У 2012 році у відповідь на прохання Анкари до НАТО надати допомогу в забезпеченні безпеки кордонів проти можливого нападу з боку Сирії, США, Німеччина і Нідерланди відправили до Туреччини по дві батареї ЗРК "Patriot".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.