Допомогу Греції скасують у разі невиконання реформ - глава Єврогрупи

П'ятниця, 14 серпня 2015, 17:57

Міжнародні кредитори Греції восени перевірять стан проведення реформ, які зобов'язався втілити уряд у Афінах в обмін на отримання третього пакету міжнародної фінансової допомоги.

Про це заявив глава Єврогрупи Єрун Дейсселблум напередодні засідання з грецького питання, повідомляє Reuters.

"Якщо виявиться, що в реальності нічого не відбувається, то програма буде зупинена знову дуже швидко", - сказав Дейсселблум.

Він також зазначив, що зустріч Єврогрупи у Брюсселі не буде простою через велику кількість вимог і питань, які треба узгодити.

"Ми будемо дивитися на зміст, ми будемо говорити про політичну довіру. З Грецією це все ще важливий фактор: чи можемо вірити, що всі обіцянки виконаються?" - сказав він.

Керівник Єврогрупи також висловив сподівання, що у третьому пакеті допомоги для Греції візьме участь Міжнародний валютний фонд. 

Як відомо, Греція та кредитори погодили пакет допомоги на 86 млрд євро.

У п'ятницю зранку парламент Греції після дискусій до пізньої ночі схвалив угоду. При цьому документ підтримали і представники опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.