Угорська поліція застосувала сльозогінний газ проти мігрантів

Середа, 26 серпня 2015, 13:09

Угорська поліція застосувала сльозогінний газ проти мігрантів у зв’язку зі зростанням напруженості на південному кордоні країни.

Про це повідомляє видання Hungary Today.

У реєстраційному центрі на кордоні біля населеного пункту Роске стався інцидент внаслідок того, що один з мігрантів помітив, як журналіст знімає його на відео. 

Представник місцевої поліції зазначив, що після того, як близько 200 мігрантів агресивно відреагували на появу камер, довелося застосувати проти них сльозогінний газ.

За даними поліції, протягом вівторка, 25 серпня, на кордоні з Сербією було затримано понад 2,5 тис. мігрантів, переважно з Сирії, Афганістану і Пакистану.

Також нагадаємо, що Угорщина пообіцяла застосовувати армію для захисту південного кордону, де зафіксовано рекордну кількість мігрантів, що прагнуть дістатися до ЄС – переважно це люди, котрі тікають від воєнних дій у Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...