У Польщі 18 осіб звинувачують у розкраданні гумдопомоги Україні

Середа, 2 вересня 2015, 08:27

Прокуратура Польщі пред’явила звинувачення 18 солдатам і цивільним особам у незаконному привласненні державного майна, зокрема, під час доставки Україні гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє портал TVN 24.

Звинувачення стосуються працівників військової логістичної бази у Варшаві.

Зокрема, у вантажі, призначеному для українських військових і відправленому Міноборони Польщі у вересні 2014 року не дорахувалися півтори тисячі ковдр і матраців.

"В рамках слідства звинувачення пред’явлені 18 особам, у тому числі восьми колишнім і нинішнім солдатам, семи цивільним службовцям і трьом цивільним особам", - заявив заступник окружного військового прокурора Варшави Ришард Філіпович.

За його словами, розслідування розкрадань, які мають більш широкі масштаби, розпочалося в 2011 році і охоплює період з 2003 року.

Колишній керівнику складу у Варшаві пред'явлені звинувачення у зловживанні владою з метою досягнення фінансової вигоди, підробці документів і перешкоджанні кримінальному провадженню. Звинувачення стосуються і партії гуманітарної допомоги в Україну. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Міноборонони Польщі надіслав гуманітарну допомогу Україні після того, як між країнами 14 серпня минулого року було укладено відповідну угоду. Допомога надавалася з військових запасів Міноборони. Це були сухі пайки, ковдри, подушки і матраци.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: