Литва направляє поліцейських до Словенії через наплив мігрантів

Четвер, 29 жовтня 2015, 15:58

Литовська поліція направляє до Словенії 20 співробітників своїх мобільних підрозділів для спільного патрулювання біля зовнішнього кордону Євросоюзу.

Про це повідомляє Delfi.

Рішення про направлення литовських поліцейських було прийнято на підставі прохання МВС Словенії. Поліцейські вирушають у відрядження на місяць.

Литовці вирушать в Словенію на власних службових автомобілях, литовської уніформі, візьмуть спеціальні засоби. Всі витрати по операції сплатить Словенія.

Як відомо, з 16 жовтня, коли Угорщина закрила свій кордон з Хорватією і потоки біженців попрямували через Словенію, в країну прибули понад 100 тисяч нелегальних мігрантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.