Жителі Греції та РФ більше за всіх в Європі скоротять витрати на різдвяні свята

Інфографіка
П'ятниця, 13 листопада 2015, 11:42

Більшість сімей у країнах Європі планують зменшити свої витрати у період різдвяних свят. Найбільше планують економити в Греції та Росії.

Про це свідчать результати опитування групи Deloitte, повідомляє Reuters.

Загальне зниження витрат у Європі буде набагато повільнішим, ніж минулого року, сигналізуючи про деяке поліпшення настроїв.

Французькі, британські, німецькі та іспанські споживачі навіть потрапили до групи тих, хто планує витратити більше за середній показник у Європі.

 

Опитування показало, що середній різдвяний бюджет у Європі зменшиться на 0,28% в цьому році, приблизно до 513 євро на кожну сім'ю. Це досить невеликий показник порівняно з 3-відсотковим падінням минулого року.

Цього року спад в Європі очолили Греція, де видатки зменшаться на 8,63% і в середньому складуть 402 євро, Росія, де сім'ї витрачатимуть на 6,96% менше (217 євро), і Португалія, де витрати впадуть на 5,55% до 315 євро.

Серед найбільших європейських різдвяних покупців – британські родини, які витратять в середньому 884 євро, що на 0,68% більше порівняно з минулим роком. Далі йдуть Данія із 617 євро (+5,21%), Франція - 577 євро (+0,23%) і Німеччина - 423 євро (+0,87%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Очищення" Австрії: як корупційний скандал змінив уряд та партію влади

Наймолодший канцлер в історії Австрії остаточно йде з політики. Слідом за ним посад позбулися й близькі до нього міністри.

Польща сперечається за родинні цінності: чому створення Інституту сім'ї розкололо суспільство

Польська влада хоче створити інститут, що опікуватиметься питаннями родини. Чому цей крок ще більше посилює розкол у суспільстві?

Небезпечний Китай: як Україні мінімізувати ризики у співпраці зі "стратегічним партнером"

Недружні дії та погрози Пекіна дозволяють поставити під сумнів стратегічність українсько-китайського партнерства. Що в такій ситуації робити Києву?