ЄС виділив Йорданії 28 млн євро на біженців

Понеділок, 2 листопада 2015, 10:02

Єврокомісія виділить €28 млн в якості гуманітарної допомоги для підтримки сирійців, переміщених в результаті конфлікту в приймаючі їх громади в Йорданії.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Єврокомісії.

Про виділення фінансування повідомив єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та кризового управління, Крістос Стиліанідес, який в даний час знаходиться з візитом в Йорданії та Лівані.

"Прийдешня зима принесе додаткові труднощі для найбільш вразливих сирійських біженців в Йорданії, тому ми нарощуємо нашу гуманітарну допомогу", - відзначив він.

"Фінансування допоможе покрити основні потреби біженців і приймаючих громад, таких як охорона здоров'я, чиста вода, оренда помешкання та освіта",  -зауважив єврокомісар.

Нагадаємо, раніше Управління Верховного комісара ООН з питань біженців повідомило, що до Європи за притулком звернулось понад 800 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.